تشک برقی چیست؟

تشک برقی چیست؟

تشک برقی چیست؟


تشک‌های برقی ، به وسیله‌ی جریان برق و المنت‌هایی که درون خود دارند ؛ سبب گرم شدن تشک شما می‌شوند. یکی از فواید این تشک ها ، این است که مانند همان کیسه‌ی آب گرم عمل می‌کنند و خواص آن را دارند.

در ادامه‌ی این مقاله ، قصد داریم در مورد تشک برقی بیشتر توضیح دهیم. با ما همراه باشید.

یکی از موضوعات مهمی که در مورد تشک‌های برقی مورد توجه هست ؛ ایمن بودن و مطمئن بودن آن می‌باشد که باید با استاندارد هایی که مورد تایید ایالات متحده آمریکا است و طبق استانداردهای UL964 تنظیم شده است ؛ مطابقت داشته باشد. جالب است بدانید ؛ تشک‌های برقی قابلیت خاموشی خودکار دارند.

به موارد زیر توجه کنید :
استفاده از تشک برقی خطراتی نیز دارد که باید آنها را مورد بررسی قرار دهیم :
استفاده از تشک‌های برقی برای کودکان زیر ۵ سال خطرناک است ؛ زیرا گرمای بیش از حد آن می‌تواند باعث سوختگی اندام آن‌ها شود. افرادی که دچار بیماری دیابت هستند ؛ بهتر است ابتدا با پزشک خود مشورت کنند و همچنین با احتیاط از تشک استفاده کنند به دلیل اینکه ممکن است در بعضی شرایط ، اندام آن‌ها بی حس شود و همین امر سبب سوختگی اندام‌های آن‌ها گردد.
از تشک‌های برقی ، به جای پتو استفاده نکنید ؛ زیرا آن‌ها برای قرار گرفتن بر روی تخت و زمین طراحی شده اند و ممکن است سیم آن‌ها آسیب ببیند.

در ادامه‌ی این مقاله با چند مورد از مزایای تشک‌های برقی آشنا می‌شویم :
– گردش خون در بدن شما را افزایش می‌دهد.
– به بهبود و کاهش بیماری کمک می‌کند.
– باعث کاهش دردهایی مثل کمر درد ، شانه درد ، پا درد و درد دست‌ها می‌شود.
– استرس و فشار عصبی را کاهش می‌دهد.

همانطور که می‌دانید ؛ یک خواب با کیفیت ، بسیار مهم و ضروری برای بدن است. به این دلیل که انسان در هنگام خواب قابلیت به دست آوردن انرژی از دست رفته‌ی خود را دارد. یکی از برندهای معروف و معتبر تشک‌های برقی ، برند زیکلاس مد می‌باشد.
تشک‌های برقی گرمای ملایمی دارند که همین گرما ، در طول خواب فشارهای عصبی را کاهش می‌دهد. این تشک‌ها ، به سرعت به گرمای دلخواه شما تنظیم می‌شوند.

سخن پایانی

در این مقاله ، در مورد تشک‌ برقی صحبت کردیم و شما عزیزان دریافتید که تشک‌ برقی چیست و فواید آن چه چیزهایی می‌باشند. جهت مطالعه مطالب بیشتر ، به بخش مقالات وب سایت بارکد کالا مراجعه کرده و از مطالب ما استفاده کنید.

admin
ارسال دیدگاه