معرفی برند های بالش طبی

معرفی برند های بالش طبی

معرفی برند های بالش طبی


با توجه به اینکه سبک زندگی افراد تغییر کرده است، احتمال مبتلا شدن آن‌ها به دردهای عضلانی و استخوانی زیاد است. بدون شک همه‌‌ی ما تنها برای یک‌بار در زندگی خود دچار این دردها شده‌ایم. قبل از هرچیز باید با کاربرد‌های بالش‌های طبی آشنا شویم. با ما همراه باشید زیرا می‌خواهیم به معرفی برند های بالش طبی و کاربردهای آن‌ها را مورد بپردازیم. 

کاربرد های بالش طبی: 

به دلیل ساختار خوب بالش طبی، این بالش‌ها امکان حفاظت از گردن و ستون فقرات را دارند و اغلب برای افرادی به کار می‌رود که خواب درست و راحتی ندارند. این بالش ها کاربردهای بسیار مختلفی دارند.

یکی از نقاط قوت این باالش‌ها این است که فقط برای عده‌ی مشخصی طراحی نشده‌اند و هر شخصی می‌تواند از آن استفاده کند. 

حال می‌خواهیم انواع برندهای بالش طبی را به شما معرفی کنیم. 

1. بالش طبی زیکلاس‌مد، مدل ZYK-L :

در طراحی این نوع بالش از  به‌روزترین فناوری علمی استفاده شده است و این باعث می‌شود تا جریان هوا افزایش یابد و گرما از سر و گردن دور شود و از این طریق کیفیت خواب شما بالاتر می‌رود. ابن بالش از ویژگی‌هایی برخوردار است که در ادامه با آن ها آشنا می‌شویم:  جنس آن فوم منحصر به فرد است،ابعاد آن 50*30*14 سانتی‌متر است، درد شانه را تسکین می‌دهد و ماهیچه‌ی شانه و گردن را راحت می‌کند، خر و پف را کاهش می‌دهد و با دمای بدن سازگار می‌شود. لازم است بدانید که به علت جنس این محصول، این نوع بالش به وزن شما واکنش می‌دهد و بر اساس تغییر در حالت خواب، شکل می‌گیرد. 

2. بالش طبی دکتر بیست، مدل classic : 

این بالش می‌تواند مشکلات شما را که به خواب مربوط است را  حل کند. این بالش طراحی ارتوپدیک دارد و این ویژگی باعث می‌شود درد گردن و ستون فقرات بر طرف شود و همچنین از خر و پف جلوگیری می‌کند.

ویژگی‌های این محصول: دارای جنس مموری فوم، روکش پلی‌استر، دارای قابلیت گردش هوا، ابعاد آن: 59*40*14 سانتی‌متر است، از دردهای عضلانی ناحیه‌ی گردن و شانه پیشگیری می‌کند. همچنین دارای رویه‌ی اضافه،چشم بند خواب است و کاملا ضدآلرژی و ضد حساسیت طراحی شده است. 

3. بالش طبی آکسون مدل ژل دار: 

جنس این بالش از فوم نرم است ابعاد آن 101*35*60 سانتی‌متر است و دارای روکش می‌باشد که جنس  آن از پنبه است. این نوع روکش قابلیت شست و شو و قابلیت گردش هوا را نیز دارد.

4. بالش طبی هوشمند مدل Butterfly : 

جنس این بالش‌هم از فوم نرم می‌باشد و روکشی دارد که جنس آن کتان است همچنین قابل شست و شو  است. برای افرادی که سابقه‌ی گردن درد دارند مناسب است اما از قابلیت گردش هوا برخوردار نیست.

5. بالش طبی ارکیده مدل 95 95: 

این محصول در ابعاد 70*45*8 سانتی‌متر طراحی شده و وزن آن 1000 گرم است. جنس آن پلی‌استر پارچه‌ی تترون است و با الیاف درجه یک پر شده است. قابل شست و شو است و برای بزرگسال و نوجوان مناسب است. 

سخن آخر: 

باتوجه به توضیحات این مقاله با انواع مختلف بالش‌های طبی از برندهای مختلف و معتبر از قبیل زیکلاس‌مد آشنا شدید و دریافتید که برای سلامت بیشتر بدن خود لازم است که از این بالش‌ها باتوجه به مشکل خود استفاده کنید. شما می‌توانید جهت دریافت اطلاعات بیشتر و مشاهده‌ی نمونه‌های بیشتر به وبسایت بارکد کالا مراجعه کنید. 

admin
ارسال دیدگاه