نحوه‌ی استفاده از تشک برقی

نحوه‌ی استفاده از تشک برقی

نحوه‌ی استفاده از تشک برقی


همانطور که در مقالات قبلی به آن اشاره شد؛ برای داشتن یک خواب آرام و راحت، نیازمند داشتن یک تشک گرم و راحت هستید که بتواند سبب کاهش درد و خستگی روزمره شود. ما در این مقاله قصد داریم شما را با نحوه‌ی استفاده از تشک برقی آشنا کنیم. با بارکد کالا همراه باشید.دانستنی‌های لازم در رابطه با تشک برقی: 
برای خرید تشک برقی، شما احتیاج به دانستن یک سری نکات مهم دارید تا بتوانید بهترین خرید را داشته باشید. تشک برقی انتخابی شما، باید دارای ایمنی و استاندارد مورد تایید باشد. برخی از مدل‌های تشک، دارای گزینه ولتاژ DC امن هستند که ایمنی مناسب را فراهم می‌کنند. تشک برقی انتخابی شما، باید دارای ویژگی خاموشی خودکار باشد تا بتوان در زمان‌های مختلف از آن استفاده کرد. همچنین باید دارای ویژگی‌های تنظیم حرارت باشد تا سبب سوختگی در اندام‌ها نشود. یک تشک برقی خوب، باید به آسانی مورد استفاده قرار بگیرد. تشک‌های برقی، دارای یک نمایشگر LCD هستند که اطلاعاتی نظیر دما، تایمر و موارد دیگر را نمایش می‌دهد. اولین چیزی که باید در هنگام خرید تشک برقی توجه کرد؛ کیفیت آن تشک می‌باشد. تشک انتخابی شما، باید به توزیع فشار روی تخت کمک کند.
نحوه‌ی استفاده از تشک برقی:
نحوه استفاده از اکثر تشک‌های برقی شبیه به هم می‌باشد. در ابتدا باید تشک روی تخت پهن کنید و انتهای اضافی تشکر از زیر تخت قرار دهید. البته می‌توان از تشک‌های برقی علاوه بر تخت، روی زمین نیز استفاده کرد. از قسمت بالایی تشک که کمی برآمدگی دارد؛ می‌توانید به عنوان بالش استفاده کنید و اگر نیاز به یک بالش مجزا دارید؛ می‌توانید بالش خود را زیر تشک قرار دهید. محل قرارگیری پمپ، می‌تواند نزدیک تشک باشد یا اینکه از تخت شما آویزان شود. حال می‌توانید شلنگ ها را از یک طرف به پمپ و از طرف دیگر به تشک وصل کنید. بعد از متصل کردن پمپ الکتریکی به برق می توانید دکمه‌ی On پمپ را بزنید و درجه فشار را تنظیم کنید. در این حالت تشک رفته رفته از هوا پر می‌شود. اکنون می‌توانید فشار هوا را در حالت ایده‌آل تنظیم کنید.
وظیفه‌ی اصلی تشک برقی:
وظیفه‌ی اصلی این تشک ، کمک به گردش بیشتر جریان خون در ناحیه‌ی کمر می‌باشد و این کار را از طریق پمپاژ باد در سلول‌های تشکیل دهنده‌اش انجام می‌دهد. قبل از خرید تشک برقی، لازم است به نکاتی از قبیل مدت استفاده، سن و سال فرد و وزن افراد توجه کنید تا بتوانید خرید بهتری داشته باشید.
سخن پایانی:
در این مقاله با نحوه‌ی استفاده از تشک برقی آشنا شدید و نکات مربوط به استفاده از آن را آموختید. یکی از برندهای مطرحی که می‌توانید تشک‌های باکیفیتی را از آن تهیه کنید؛ برند زیکلاس مد می باشد. شما می‌توانید برای اطلاع از سایر محصولات و مقالات به فروشگاه بارکد کالا مراجعه کنید.

admin
ارسال دیدگاه