راهنمای خرید انواع بالش‌های طبی

راهنمای خرید انواع بالش‌های طبی

راهنمای خرید انواع بالش‌های طبی


آیا تابه حال به این فکر کرده‌اید که چه نوع بالشی برای شما مناسب است؟ و یا بهترین برند بالش‌طبی چیست؟ در این مقاله با راهنمای خرید انواع بالش‌های طبی در خدمت شما هستیم. پیشنهاد می‌شود تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

کسانی که به پشت می‌خوابند می‌توانند از بالش‌های تخت استفاده کنند. اما افرادی که برعکس این می‌خوابند می‌بایست از بالش‌های نازک استفاده کنند. بعضی از افراد ممکن است به حالت دوچرخه‌سواری بخوابند، این نوع افراد بهتر است از بالش‌های محکم استفاده کنند. . اما در اینجا یک سوال پیش می‌اید که نوع تشک شما چیست؟ نوع تشک و بالش شما ارتباط مستقیمی با یکدیگر دارند. اگر شما تشک محکم و ضخیم دارید باید از بالش پرتری استفاده کنید ولی اگر تشک شما نرم است بالش شما باید نازک‌تر باشد.

بهتر است تشک هایی که لایه‌ ژل دارند را تهیه نکنید، این نوع تشک‌ها اول حس خنکی به شما می‌دهند اما به مرور زمان گرما و رطوبت را جذب می‌کنند. 

در هنگام خرید بالش‌های طبی باید به چند نکته توجه کنید: 

  1. قیمت
  2. نوع آن 
  3. سایز آن
  4. مدل خوابیدن 
  5. وزن شخص
  6. نوع فوم
  7. جنس رو بالشی

در ادامه ی این مقاله در رابطه با موارد بالا بیشتر صحبت می‌کنیم.

1. قیمت: اگر  شما قبل از خرید میزان بودجه‌ی خود را تعیین کنید ناخودآگاه محصولاتی به شما پیشنهاد می‌شوند که در محدوده‌ی بودجه‌ی شما می‌باشند و اینگونه انتخاب شما راحت‌تر می‌شود.

2. نوع آن: برای هر ناحیه از بدن ما که به دلیل استفاده‌ی غلط از بالش دچار درد شده است یک نوع خاصی بالش طراحی شده است که می‌تواند از آسیب رسیدن به آن ناحیه جلوگیری کند و درد را کاهش دهد.

3. سایز آن: همانطور که می‌دانید سایز بالش ارتفاع تا زمین و طول آن را شامل می‌شود. این ارتفاع باید طوری باشد که هنگام به پهلو خوابیدن، زاویه‌ی سر و شانه کاملا تراز باشد. 

4. مدل خوابیدن: در صورتی که بیشتر مواقع به پهلو می‌خوابید باید بالش‌های بلند را تهیه کنید( به دلیل اینکه فاصله بین شانه و گردن را پر می‌کند)، اگر روی شکم می‌خوابید می‌بایست بالش‌های طبی نرم و کم ارتفاع را تهیه کنید و در آخر اگر شما به پشت می‌خوابید ارتفاع بالش شما باید متوسط باشد زیرا خوابیدن به پشت، خودش به تنهایی فرم سر و گردن را در فاصله طبیعی حفظ می‌کند.

5. وزن شخص:  اشخاصی که بالای 100 کیلوگرم هستند مقدار بیشتری در تشک فرو می‌روند به همین علت بالش کم ارتفاع برای این افراد بهتر است اما برای افراد زیر 60 کیلوگرم بالش‌های بلند مناسب‌تر است. 

6. نوع فوم: این مورد بسته به خواسته‌ی شما تعیین می‌شود که می‌خواهید بالش شما نرم باشد یا خیر. فوم ها دو نوع هستند: فوم سرد و فوم هوشمند که فوم هوشمند مناسب‌تر است.

7. جنس روبالشی:  جنس رو بالشی که شما تهیه می‌کنید باید ضد حساسیت و ضد آلرژی باشد. 

سخن آخر: 

در این مقاله با مفاهیم و پارامتر‌های اساسی هنگام خرید بالش‌طبی آشنا شدید و دریافتید که برای خرید آن نیاز است به چه نکات کلیدی توجه کنید برای اطلاع از سایر مقالات می‌توانید به بخش  مقالات وبسایت مراجعه کنید. 

برای تهیه‌ی محصول و دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با قیمت و مشخصات آن به سایت بارکد کالا مراحعه کنید. 

admin
ارسال دیدگاه