آشنایی با دستگاه ماساژور

آشنایی با دستگاه ماساژور

آشنایی با دستگاه ماساژور


دستگاه ماساژور انواع مختلفی دارد که افراد آن را برای کارهای مختلف به کار می‌برند.یکی از ویژگی‌های مهم این دستگاه این است که این دستگاه آرامش را برای افراد ایجاد می‌کند.در این مقاله می‌خواهیم به شما بگوییم که دستگاه ماساژور چگونه برای ما آرامش ایجاد می‌کند. با بارکد کالا همراه باشید. 

دستگاه ماساژور از بروز بیماری‌ها جلوگیری کرده و سبب خارج شدن خستگی و بی‌حوصلگی از بدن ما می‌شود. این دستگاه در درمان افسردگی افراد نقش مفیدی دارد. کارایی مهم و اصلی این دستگاه این است که ناحیه‌های مختلف بدن شما را ماساژ می‌دهد و به دلیل فشار به آن ناحیه باعث از بین رفتن درد مفاصل و ناحیه‌های مختلف بدن افراد می‌شود. 

ماساژورها برقی و یا دستی هستند: 

1. ماساژور برقی: این دستگاه‌ها وزن بسیار کمی دارند و شما قابلیت جابه‌جایی راحت و آن‌ها را دارید.

2. ماساژور دستی: ماساژور دستی و یا همان باطری‌دار به کمک نیروی دست شروع به کارکردن می‌کنند اما بعد از استفاده‌ی طولانی از آن می‌بایست باطری آن‌ها را تعویض کنید. شما می‌توانید از این نوع دستگاه در هرمکانی استفاده کنید زیرا این دستگاه‌ها با کمک برق کار نمی‌کنند همچنین وزن بسیار کمی دارند. 

دستگاه‌های ماساژور می‌توانند به دو نوع متحرک و ثابت بخش‌بندی شوند که لازم به ذکر است دستگاه‌های ثابت را نمی‌توانید جابه‌جا کنید (مانند صندلی ماساژور) 

در ادامه‌ی این مقاله می‌خواهیم انواع دستگاه‌های ماساژور را به شما معرفی کنیم. 

  1. ماساژور گردن
  2. ماساژور کمر
  3. صندلی ماساژور 
  4. ماساژور چند کاره سر، صورت و بدن
  5. ماساژور چشم 
  6. تشک ماساژور

در ادامه می‌خواهیم با این موارد بیشتر آشنا شویم. 

1. ماساژور گردن: شما می‌توانید از ماساژور گردن در مکان‌هایی مثل:خانه،هنگام خواب و یا هنگام استراحت و … استفاده کنید.

2. ماساژور کمر: دستگاه ماساژور کمر، درد کمر افراد را کاهش می‌دهد و در آن ناحیه حس آرامش و رهایی  را ایجاد می‌کند. در زمان استفاده از این دستگاه نیازی به کمک شخص دیگری ندارید و می‌توانید به تنهایی و به راحتی از آن استفاده کنید. همانطور که می‌دانید محصولی که شما تهیه می‌کنید بستگی به سلیقه‌ی شما دارد و هرآنچه را که می‌خواهید خریداری می‌کنید و الزامی است که این  را بدانید که این ماساژور‌ها برای همه‌ی افراد و در هر موقعیت و مکانی قابل استفاده است.

این دستگاه‌ها گردش‌خون را افزایش می‌دهند و باعث کاهش درد و خستگی می‌شود، در این هنگام عضلات سفت شما رها می‌شوند و شما احساس راحتی می‌کنید. 

3. صندلی ماساژور: این نوع دستگاه‌ها جزء کامل‌ترین دستگاه‌های ماساژ می‌باشند. صندلی ماساژ نواحی مختلف بدن شما را ماساژ می‌دهد، مانند: دست و پاها، سر و گردن شما را ماساژ می‌دهد. 

4. ماساژور چند کاره سر،صورت و بدن: با تهیه‌ی این نوع ماساژور شما چند ماساژور را در یک ماساژور دارید. جنس این ماساژور از پلاستیک ABS و سیلیکون است و یک سری چنگالی دارد.

5. ماساژور دور چشم: با توجه به اینکه امروزه استفاده از گوشی موبایل و لپ‌تاب افزایش یافته است و  از چشم ما انرژی زیادی گرفته می‌شود و سبب چین و چروک و پف زیر چشم می‌شود. ماساژور  چشم فشارهای آرامی به چشم وارد می‌کند و چشم هارا ریلکس می‌کند. 

جالب است بدانید برخی از این ماساژورها امکان پخش موسیقی دارند.

6. تشک ماساژور: این تشک شما را ریلکس و راحت می‌کند و همچنین برای اشخاصی که کمر درد دارند و یا کسانی که بیماری خاص دارند و برای آن ها واجب است تا طولانی مدت بخوابند و استراحت کنند و دراز بکشند بسیار مناسب و کاربردی است. 

سخن آخر:

در این مقاله دریافتید که دستگاه‌‌ ماساژور چیست و با انواع آن آشنا شدید. برای اطلاعات بیشتر و دریافت محصول به وبسایت بارکد کالا مراجعه کنید و نظرات خود را ثبت کنید.

admin
ارسال دیدگاه