آشنایی با انواع بالش های طبی

آشنایی با انواع بالش های طبی

آشنایی با انواع بالش های طبی


امروزه با پیشرفت علم، نوآوری در ساخت تشک های طبی، خواب و استراحت را برای مردم لذت بخش کرده است. 

لازم است بدانید که این محصولات طبی با فوم هوشمند ساخته شده اند. این فوم انعطاف پذیری بالایی دارد و به سرعت با فرم بدن سازگار می‌شود که این موضوع تاثیر زیادی در کمک کردن به سلامتی بدن دارد. 

بالش های طبی انواع زیادی دارند که هر کدام از آن‌ها مناسب برای افراد خاصی است. این مقاله جهت آشنایی با انواع بالش های طبی طراحی شده است. پیشنهاد می‌شود که تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

انواع بالش های طبی عبارت است از:

1. بالش ارگونومیک: این بالش حالت مناسب ستون فقرات را در خواب حفظ می‌کند. ارتفاع این نوع بالش در دو سر آن یکسان نیست. 

2. بالش فوم هوشمند: این بالش در صورتی استفاده می‌شود که فرد گردن درد شدید داشته باشد و دیسک گردن داشته باشد . این بالش ها قالب سر و گردن را به خود می‌گیرند و فشار خیلی کمی به این نواحی وارد می‌کنند. 

3. بالش بارداری: بالش بارداری ناشناخته ترین نوع بالش طبی است. این نوع بالش ها دو نوع دارند که برای ماه های مختلف بارداری استفاده می‌شود. 

4. بالش زانو درد: افرادی که زانو درد دارند در صورت اینکه به پهلو بخوابند زانوهای انها روی یکدیگر قرار می‌گیرند و باعث می‌شود درد آن ها بیشتر شود. 

بالش زانو درد بین دو زانو قرار می‌گیرد و می‌تواند کمک بسیار خوبی به افرادی که دچار زانو درد هستند بکند.

5. بالش تنگی نفس: بالش های تنگی نفس از رشته های پلی استر و فوم های شکل پذیر ساخته شده اند. این بالش برای افرادی که تنگی نفس دارند، خر و پف می‌کنند و یا به دهان یا بینی شان لوله وصل است، طراحی شده است. 

سخن اخر 

برای دریافت انواع بالش های طبی از برند معروف و با کیفیت زیکلاس‌ مد و سایر برند ها می‌توانید به وبسایت بارکد کالا مراجعه کنید. برای دریافت اطلاعات بیشتر و مشاهده ی سایر محصولات به بخش محصولات وبسایت مراجعه کنید. 

admin
ارسال دیدگاه